Referencje

 

 

Opinie klientówZ przyjemnością pragnę zarekomendować usługi akompaniamentu Pani Cecylii Matysik - Ignyś, która swoją grą na harfie wzbogaca atmosferę spotkań biznesowych oraz przyjęć okolicznościowych organizowanych w Restauracji

„ Le Palais du Jardin ", Stary Rynek 37, Poznań.
Joanna Fiedorowicz, Właściciel


 

Pani Cecylio, muzyka wydobywająca się spod Pani palców towarzyszyła nam w bardzo ważnym momencie naszego życia.
Zrobiła ogromne wrażenia na gościach, którzy Pani występ wspominają po dziś dzień, choć od naszego ślubu minęło półtora roku a dyrektor teatru muzycznego podobnie jak kilka innych osób z wykształceniem muzycznym, którzy byli również na naszej uroczystości nie mogli się nachwalić precyzji, wyczucia i wdzięku z jakimi zagrała Pani wszystkie utwory.

Bardzo dziękujemy i czekamy na płytę!
Małgosia i Piotr Paduszyńscy

 

 

Nieczęsto zdarza się, aby przy okazji występów znanych aktorów zauważano w mediach twórców oprawy muzycznej, a zwłaszcza młodych i nieznanych. A tak właśnie zdarzyło się w przypadku Cecylii Matysik, która towarzyszyła Annie Polony i Piotrowi Adamczykowi na prezentacjach VERBA SACRA. Jej gra na harfie wpisywała się znacząco w interpretacje aktorów i została bardzo dobrze przyjęta przez publiczność.

Przemysław Basiński
dyrektor VERBA SACRA

 

 

Jeszcze raz chcieliśmy bardzo podziękować. Zagrałaś przepięknie, romantycznie i wrażliwie:)Dzięki Tobie nasza ceremonia przybrała niepowtarzalnego charakteru, było wzruszająco i cudnie!

Pozdrawiamy i życzymy dalszych sukcesów!
Kasia i Rafał

 

 

Twoja obecność i gra na harfie uczyniły naszą uroczystość ślubną jeszcze bardziej wyjątkową i poruszającą. Dźwięk harfy cudownie niósł się po świątyni, pasował do atmosfery naszego kościoła, a co najważniejsze doskonale wyrażał nasze uczucia i emocje. Nasi goście również byli pod niesamowitym wrażeniem Twojej gry i potwierdzali, że jeszcze długo po wyjściu z kościoła słyszeli tę muzykę. Polecamy wszystkim, którzy pragną uczynić swój ślub niezwykłym wydarzeniem.

Ania i Radek Michniewicz

 

 

Bardzo, bardzo dziękuję za piękne nuty, którymi Pani obdarzyła, wzbogaciła i zachwyciła i nas i naszych gości.
Jeśli są rzeczy, miejsca, sytuacje, dźwięki, których człowiek pragnie w swoim życiu i które dostając na zawsze w pamięci pozostają, to chyba właśnie to co można nazwać szczęściem. Raz jeszcze dziękuję Pani za to szczęście Pani Cecylio .

Z wyrazami szacunku, podziękowania i uznania.
Agnieszka Arroyo Diaz

 

Zapraszam do współpracy